Ta oferta pracy jest nieaktualna od 605 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Administracyjna

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 12.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Berlitz Corporation jest firmą edukacyjno-szkoleniową z siedzibą w Princeton, dysponującą 550 Centrami Edukacyjnymi w ponad 70 krajach świata. Firma została założona w 1878 roku i od wielu lat jest światowym liderem na rynku szkoleń językowych, kulturowych i biznesowych.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku polskim Berlitz poszukuje osób na stanowisko:

    ASYSTENTKI ADMINISTRACYJNEJ
    w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy
    Miejsce pracy: Wrocław
    Wymagania:
    • doświadczenie w pracy biurowej min. 6 miesięcy
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • minimum średnie wykształcenie
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • zaangażowanie i dokładność
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

    Obowiązki:

    • bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientami
    • obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych
    • wsparcie pozostałych pracowników w ich codziennej pracy
    • obsługa korespondencji
    • archiwizacja dokumentów

    Oferujemy:

    • umowę o pracę dla osoby zatrudnionej na pełen etat oraz umowę zlecenie dla osoby zatrudnionej w niepełnym wymiarze czasu pracy
    • pracę w dynamicznym, młodym środowisku, w prężnie rozwijającej się, wiodącej firmie szkoleniowej
    • realną możliwość rozwoju osobistego
    • wyjątkową atmosferę pracy
    • pełen pakiet szkoleń
    Jeśli jesteś zainteresowany karierą w międzynarodowym środowisku i doskonałej atmosferze prześlij swoją aplikację za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" poniżej.

    Termin nadsyłania aplikacji upływa 31.01.2017 r. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.833).”