Oferta pracy

Asystentka / Asystent Administracji

FlexDev Sp z o.o. sp.k

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Skanowanie dokumentów pracowników, wysyłanie dokumentów do Biura Księgowego

  • Archiwizacja i dbałość o papierowe teczki osobowe oraz zarządzanie plikami online (e-teczka)

  • Archiwizacja wszystkich dokumentów firmowych

  • Wpieranie zespołu HR w działaniach marketingowych i Employer Brandingowych m. in. aktualizacji naszej strony internetowej, tworzenie postów w social media

  • Wpieranie pracowników działów Administracji i HR w przygotowaniu prezentacji, dokumentów lub materiałów na wewnętrzne spotkania firmowe

  • Wsparcie działu HR i Administracji w Onboardingu i offboardingu, podpisywaniu umów z potencjalnymi pracownikami i współpracownikami

  • Wsparcie działu Administracji w przeprowadzaniu wewnętrznych egzaminów, zamawianiu artykułów biurowych, wysyłania i odbierania paczek i dokumentów oraz innych zadaniach ad hoc

  • Wspieranie działu HR w publikowaniu ogłoszeń na job boardach, umawianiu spotkań rekrutacyjnych, aktualizacji wewnętrznych folderów i dokumentów oraz stron z instrukcjami i procesami

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Otwartość na wyzwania, nowe obowiązki oraz różnorodność zadań

  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy, komfortowe biuro

  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz wiedzy na temat pracy zespołów programistycznych

  • Możliwość skorzystania z zajęć językowych, pakietu medycznego oraz karty sportowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

FlexDev Sp z o.o. sp.k wyznacza nowe kierunki w obszarze ITO i BPO poprzez budowanie i zarządzanie centrami NGDC+ (Next Generation Delivery Center). FlexDev współpracuje ze znaczącymi międzynarodowymi korporacjami oraz doradza znanym i cenionym światowym markom.

Centra usług zarządzane przez FlexDev świadczą różnorodne usługi w takich obszarach jak: marketing, finanse, administracja, wsparcie prawne oraz zarządzanie, podczas, gdy ich klienci zachowują pełną kontrolę nad swoimi aktywami. Głównym miejscem działalności FlexDev jest Poznań.

Przewiń do profilu firmy