Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected] lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected] Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Willbud danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Willbud Sp. z o.o. Sp. k.

Asystentka / Asystent Biura

Willbud Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Śląska 35, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 08 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Śląska 35

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kandydatów na stanowiska pracownicze

  • Obsługa portali oferujących pracę

  • Administracja dokumentacją CV

  • Umawianie spotkań pomiędzy Kandydatami na Pracownikami firmy

  • Przyjmowanie i umawianie spotkań

  • Umiejętność tworzenia/edycji umów, aneksów

  • Pilnowanie i prowadzenie kalendarza spotkań, pełna dyspozycyjność pod telefonem

  • Przygotowywanie oraz sprzątanie po spotkaniach, aranżacja spotkań, telekonferencji oraz podróży służbowych

  • Bieżąca realizacja zadań powierzonych przez Zarząd i dział Administracji Biura

  • Łączenie rozmów telefonicznych

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • Zapewnienie prawidłowego oraz terminowego obiegu dokumentacji

  • Zarządzanie dokumentacją oraz jej archiwizacja

  • Pomoc w dziale Administracji Biura w bieżących obowiązkach

  • Wsparcie administracyjne wszystkich procesów zachodzących w firmie

Nasze wymagania

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne, przewidywania i planowania działań

  • Umiejętność pracy z wieloma zadaniami

  • Co najmniej dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, telefonu, urządzeń biurowych oraz programów biurowych (pakiet MS Office)

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

  • Punktualność, skrupulatność, zaangażowanie, motywacja w działaniu, odpowiedzialność, rzetelność, samodzielność

  • Komunikatywność w zakresie werbalnym i pisemnym, operatywność i opanowanie, dyplomacja

  • Umiejętność uzyskiwania zamierzonego efektu poprzez wytrwałe dążenie do celu

  • Umiejętność utrzymywania informacji w dyskrecji - wysoka poufność informacji

  • Umiejętność samodzielnego redagowania pism / umów / korespondencji formalnej

  • Zaangażowania w pracę i gotowości przyjmowania odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań

  • Łatwość nawiązywania relacji

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Pracę w zespole profesjonalistów

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Godziwe wynagrodzenie

  • Pracę w branży Deweloperskiej i IT

  • Miejsce pracy: Gdynia ul. Śląska

  • Bardzo dobrze zlokalizowane biuro - blisko SKM, autobus, sklepy

  • Wygodne krzesło, telefon komórkowy, laptop

Willbud jest dynamicznie rozwijającym się firmą deweloperską, która działa na rynku Trójmiasta i okolic. Projektujemy, a następnie realizujemy inwestycje z zakresu budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego. Nasza oferta wyróżnia się dbałością o szczegóły, funkcjonalnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje