Logo Pracuj.pl

Asystentka / Asystent Biura

Willbud Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Willbud Sp. z o.o. Sp. k.

Śląska 35

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kandydatów na stanowiska pracownicze
  • Obsługa portali oferujących pracę
  • Administracja dokumentacją CV
  • Umawianie spotkań pomiędzy Kandydatami na Pracownikami firmy
  • Przyjmowanie i umawianie spotkań
  • Umiejętność tworzenia/edycji umów, aneksów
  • Pilnowanie i prowadzenie kalendarza spotkań, pełna dyspozycyjność pod telefonem
  • Przygotowywanie oraz sprzątanie po spotkaniach, aranżacja spotkań, telekonferencji oraz podróży służbowych
  • Bieżąca realizacja zadań powierzonych przez Zarząd i dział Administracji Biura
  • Łączenie rozmów telefonicznych
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Zapewnienie prawidłowego oraz terminowego obiegu dokumentacji
  • Zarządzanie dokumentacją oraz jej archiwizacja
  • Pomoc w dziale Administracji Biura w bieżących obowiązkach
  • Wsparcie administracyjne wszystkich procesów zachodzących w firmie

Nasze wymagania

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne, przewidywania i planowania działań
  • Umiejętność pracy z wieloma zadaniami
  • Co najmniej dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, telefonu, urządzeń biurowych oraz programów biurowych (pakiet MS Office)
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • Punktualność, skrupulatność, zaangażowanie, motywacja w działaniu, odpowiedzialność, rzetelność, samodzielność
  • Komunikatywność w zakresie werbalnym i pisemnym, operatywność i opanowanie, dyplomacja
  • Umiejętność uzyskiwania zamierzonego efektu poprzez wytrwałe dążenie do celu
  • Umiejętność utrzymywania informacji w dyskrecji - wysoka poufność informacji
  • Umiejętność samodzielnego redagowania pism / umów / korespondencji formalnej
  • Zaangażowania w pracę i gotowości przyjmowania odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań
  • Łatwość nawiązywania relacji
  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Pracę w zespole profesjonalistów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Godziwe wynagrodzenie
  • Pracę w branży Deweloperskiej i IT
  • Miejsce pracy: Gdynia ul. Śląska
  • Bardzo dobrze zlokalizowane biuro - blisko SKM, autobus, sklepy
  • Wygodne krzesło, telefon komórkowy, laptop

Willbud jest dynamicznie rozwijającym się firmą deweloperską, która działa na rynku Trójmiasta i okolic. Projektujemy, a następnie realizujemy inwestycje z zakresu budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego. Nasza oferta wyróżnia się dbałością o szczegóły, funkcjonalnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta.

Asystentka / Asystent Biura, Śląska 35, Gdynia