Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/ Asystent Biura

KAR-TEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA O firmie

KAR-TEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Henryka Sienkiewicza 13

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o wizerunek i wygląd biura oraz nadzór nad jego prawidłowym funkcjonowaniem

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, a także prowadzenie rejestru korespondencji

  • Wspieranie innych działów, w szczególności: sprawdzanie wpływających dokumentów i przypisywanie ich do odpowiednich działów

  • Sporządzanie zlecanych przez Zarząd raportów i zestawień

  • Prowadzenie kalendarza spotkań

  • Przyjmowanie i kompleksowa obsługa gości

  • Organizacja spotkań i wyjazdów służbowych

  • Zaopatrzenie firmy w artykuły biurowe

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Punktualność

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Skrupulatność, dokładność, terminowość, samodzielność

  • Nienaganna kultura osobista

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Status studenta

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Umowę o pracę - pełny etat

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Stałe godziny pracy

  • Opieka medyczna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Kar-Tel jest kluczowym i wiodącym dystrybutorem usług oraz produktów telekomunikacyjnych na polskim rynku.

Firma z kapitałem polskim o ugruntowanej pozycji rynkowej, która w swojej ofercie posiada innowacyjne rozwiązania w obszarze usług płatniczych i finansów.

Firma, która zapewnia rozwiązania umożliwiające wykonywanie bezpiecznych i wygodnych transakcji, tworząc produkty i usługi, które budują wartość biznesu.

Przewiń do profilu firmy