Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent Biura

Landotech mobile Sp. z o.o.O firmie

  • Cystersów 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Landotech mobile Sp. z o.o.

Cystersów 9

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa reklamacji.

  • Archiwizacja dokumentów.

  • Przygotowywanie baz danych, analiz i zestawień/ praca z programem Microsoft Excel.

  • Pomoc w obsłudze email marketingu/ przygotowywaniu newsletterów.

  • Pomoc w obsłudze marketingowej na skype/ obsługa MonitorSky.

  • Budowanie bazy kontaktów.

  • Tworzenie grup zakupowych i sprzedażowych.

  • Obsługa kurierów i pomoc w pracach biurowych/administracyjnych.

  • Kompletowanie dokumentacji dotyczącej zamówień i faktur.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego na poziomie co najmniej B2 (w mowie i w piśmie) najlepiej z ukierunkowaniem na angielski biznesowy.

  • Świetna organizacja pracy, umiejętność korzystania z programów Microsoft Office – excel.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Ambicjonalne podejście do wykonywanej pracy.

  • Skrupulatność, sumienność, pozytywne nastawienie do pracy.

  • Multitasking.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych kontaktów/kontrahentów.

To oferujemy

  • Nowoczesne środowisko pracy w dynamicznej firmie z Branży Mobility w Polsce.

  • Przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków i znajomości towarów oraz rynku.

  • Możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia zawodowego.

  • Inspirującą atmosferę pracy.

  • Fajny i zgrany zespół profesjonalistów.

  • Biuro w centrum miasta, w dogodnej lokalizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

LANDOTECH MOBILE – WIODĄCY DYSTRYBUTOR DLA ROZWIĄZAŃ MOBILNYCH

Landotech Mobile – dystrybutor rozwiązań mobilnych posiadający w swojej ofercie telefony komórkowe, tablety, urządzenia służące komunikacji w firmach, dla biznesu oraz akcesoria wiodących marek takich jak: Samsung, LG, Motorola, Nokia, Microsoft Blackberry, Huawei, Sony, ZTE, Lenovo i wiele innych.

Zajmujemy się dystrybucją akcesoriów i gadżetów dla telefonów komórkowych i tabletów.Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie , które realnie przekłada się na na wiedzę oraz umiejętności, po to by stać się jednym z przyszłych liderów rynku elektroniki użytkowej. Posiadamy nowoczesne i innowacyjne podejście do klienta oraz do współpracy z producentem.

Przewiń do profilu firmy