Oferta pracy

Asystentka/Asystent Biura

Green Cell

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • będziesz pierwszą osobą, którą spotykają nasi Goście oraz Pracownicy

  • odpowiadanie za serce naszego biura, czyli recepcję

  • opiekowanie się naszym biurem, by było komfortowym i estetycznym miejscem pracy

  • wspieranie współpracowników w sprawach administracyjnych

  • dbanie o prawidłowy i szybki obieg korespondencji - ewidencjonowanie poczty przychodzącej i wychodzącej

  • administrowanie harmonogramem spotkań, rezerwacjami sal konferencyjnych, obsługą spotkań zewnętrznych

  • zarządzanie budżetem zakupowym przeznaczonym na materiały biurowe, realizowanie zamówień

  • administrowanie, dostarczanie i odbieranie dokumentów do urzędów i sądów

  • kontaktowanie się i administrowanie zgłoszeń do dostawców telekomunikacyjnych, usług sprzątania i innych

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy administracyjnej

  • wykształcenie wyższe (preferowane)

  • masz Świeżą Energię, jesteś przyjazny/a, nastawiony/a na działanie

  • lubisz działać dynamicznie w szybko zmieniającej się rzeczywistości

  • chcesz proponować i wprowadzać usprawnienia, wnosić wartość do organizacji

  • świetnie potrafisz zorganizować swoją pracę i wesprzeć też innych w administracyjnym aspekcie ich działania

  • estetyka jest dla Ciebie ważna

  • potrafisz posługiwać się pakietem MS Office, sprzętem komputerowym/biurowym i chętnie nauczysz się też nowych rzeczy

  • potrafisz mówić i pisać po angielsku (obecnie pracujemy głównie po polsku, ale w najbliższym czasie będziemy posługiwać się w dużej mierze językiem angielskim)

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • wysokie tempo pracy, innowacyjne, międzynarodowe projekty,

  • swobodę działania i możliwość wdrażania swoich pomysłów,

  • wsparcie zespołu pełnego świeżej energii - dla nas nie ma rzeczy nie możliwych, a done is better than perfect,

  • codzienne okazje do nauki i dzielenia się wiedzą,

  • elastyczne godziny pracy (możesz zacząć pracę między 8 a 10

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy