Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/ Asystent biura

"IZOTECHNIKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Krapkowice

    Krapkowice, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie biura Spółki

  • Obsługa korespondencji biurowej

  • Obsługa spotkań biurowych

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Obsługa dokumentów i zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów

  • Przygotowywanie dokumentacji firmowej, pism, zestawień, raportów

  • Obsługa usług transportowych

  • Kontakt telefoniczny/mailowy z biurem handlowym

  • Przetwarzanie zamówień i wprowadzanie ich do systemu

  • Weryfikacja zamówień i rozwiązywanie bieżących problemów

  • Inne zadania administracyjne.

Nasze wymagania

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych, komputera, pakietu MS Office w szczególności MS Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, rzetelność i systematyczność

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych i pod presją czasu

  • Chęci do pracy i rozwoju

  • Sumienności i zaangażowania w wykonywane zadania

  • Doświadczenie w pracy biurowej mile widziane

  • Mile widziane prawo jazdy kat B do incydentalnego wykorzystania na terenie miasta.

To oferujemy

  • Pracę jednozmianową w godzinach 7:00-15:00

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (nie jesteśmy korporacją)

  • Pakiet niezbędnych szkoleń

  • Pakiet socjalny ubezpieczenia grupowego

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania swoich obowiązków

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę