Oferta pracy

Asystentka / Asystent biura

KARYA Sp. z o.o.O firmie

KARYA Sp. z o.o.

Abramowicka 4

Lublin

Firma Karya Sp. z o.o. działa na rynku krajowym i zagranicznym od blisko 30 lat. Zajmujemy się specjalistycznymi robotami utrzymaniowymi na kolei w kraju i za granicą.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki

  • Prowadzenie sekretariatu
  • Wsparcie pracy biura w zakresie bieżących zadań administracyjnych
  • Wsparcie realizacji projektów realizowanych przez firmę
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji, dokumentów i korespondencji
  • Przyjmowanie gości firmy oraz kierowanie do odpowiednich osób/działów w firmie
  • Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych oraz udzielanie informacji
  • Organizowanie i zaopatrywanie firmy w materiały potrzebne do funkcjonowania biura
  • Kontakt z dostawcami / usługodawcami zewnętrznymi

Wymagania

  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych (b. dobra znajomość programów pakietu MS Office)
  • Znajomość komunikatywna j. angielskiego i/lub niemieckiego
  • Doskonała organizacja pracy własnej i priorytetyzacji
  • Dokładność i skrupulatność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wielozadaniowość i dynamizm w działaniu

Oferujemy

  • Wprowadzenie na stanowisko
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Finansowanie dalszego rozwoju w formie szkoleń i kursów
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym
  • Okazje do zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy

Szukamy osób energicznych, chętnych do nauki, chcących związać się z nami na stałe, nastawionych na dalszy rozwój w naszym Zespole.

Prosimy przesyłać CV ze zdjęciem po przez przycisk „aplikuj”.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w swoim zgłoszeniu:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy