Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent Biura

Quartz S.A.

3 2004 000 brutto / mies.
  • Leśna 5, Nowy Dwór Mazowiecki
    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Quartz S.A.

Leśna 5

Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji firmowej: poczty, korespondencji, kurierów i odwiedzających nas gości

  • koordynowanie i obsługa spotkań firmowych

  • zamawianie materiałów biurowych, spożywczych i środków czystości

  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i wymiany informacji w biurze

  • dbałość o ład i porządek w biurze

  • pomoc w wysyłce korespondencji dla Działu Obsługi Klienta

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy i estetykę biura (stanowiska recepcji, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych, urządzeń biurowych i kuchennych)

  • inne zadania administracyjne oraz współpraca ze wszystkimi działami firmy

Nasze wymagania

  • nie wymagamy doświadczenia - dołącz do nas, a wszystkiego Cię nauczymy. Otrzymasz wsparcie w pierwszym okresie pracy od doświadczonego pracownika

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - od czasu do czasu będziesz odbierać telefony w języku angielskim oraz przywitasz gości z zagranicy

  • chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności

  • zdolności organizacyjne, energia w działaniu

  • komunikatywność, uporządkowanie

  • znajomość MS Office i MS Teams

  • pozytywne podejście do pracy i uśmiech będą dodatkowym atutem :-)

Mile widziane

  • zapraszamy również studentów z możliwością pracy poniedziałek-piątek, w godzinach 8-16

To oferujemy

  • wprowadzenie w obowiązki i środowisko firmy

  • wsparcie udzielane przez doświadczony zespół

  • otwarta droga do awansu

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • wsparcie dalszej nauki (np. dostosowanie grafiku do terminów zjazdów na uczelni)

  • pracę w nowoczesnej firmie

  • szkolenia zawodowe

  • bony i paczki świąteczne

  • kartę fitness

  • pożyczki mieszkaniowe w ramach ZFŚS

  • ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Quartz S.A.

Quartz S.A. – istniejemy na rynku od 33 lat.

Jesteśmy ekspertem w pakowaniu wszelkich produktów sypkich i płynnych.

Jesteśmy dumni, że nasi klienci od lat powierzają nam do zapakowania swoje kosmetyki, produkty chemii gospodarczej, wyroby medyczne, produkty spożywcze, suplementy diety.

Posiadamy w swoim parku najnowocześniejsze maszyny w naszej branży.

Pracujemy w oparciu o systemy jakości ISO:9001, ISO:22000, ISO:22716, ISO:13485

Zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

ul. Leśna 5 (wjazd od ul. Towarowej), 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki