Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent Biura Postępowań Środowiskowych w Dziale Rozwoju Projektów

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ważna jeszcze dzień
    do: 05 mar 2021
  • Umowa o pracę
  • Asystent

Grupa R. Power z portfelem inwestycji ponad 350 MW jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na następujące stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie wniosków o wydanie decyzji środowiskowych wraz z Kartami Informacyjnymi Przedsięwzięć (tzw. KIP)
  • Przygotowywanie raportów o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko (tzw. raport OOŚ)
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych zmierzających do uzyskania decyzji środowiskowych
  • Bieżąca współpraca z organami administracji publicznej
  • Bieżąca współpraca z podmiotami współpracującymi
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji projektowej
  • Wsparcie Działu w innych bieżących działaniach

Wymagania:

  • Doświadczenie w sporządzaniu wniosków o wydanie decyzji środowiskowych oraz raportów o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko
  • Praktyczna znajomość procesu uzyskiwania decyzji środowiskowych
  • Praktyczna znajomość MS Office, w szczególności MS Word i MS Excel
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: inżynieria środowiska, prawo, administracja, gospodarka przestrzenna
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, sumienność, dokładność
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w centrum Warszawy w firmie będącej liderem rynku fotowoltaiki w Polsce
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Możliwość rozwoju umiejętności komunikacyjnych, analitycznych i organizacyjnych
  • Pracę w młodym, energicznym zespole

Ogłoszenie archiwalne