Oferta pracy

Asystentka/asystent biura

PragmatIQ Kancelaria Prawna Szymkowiak Sp. k. O firmie

PragmatIQ Kancelaria Prawna Szymkowiak Sp. k.

Grunwaldzka 107

Poznań

Główne zadania:

  • Obsługa sekretariatu, w tym obsługa telefonów i skrzynki e-mailowej
  • Przyjmowanie gości kancelarii oraz obsługa spotkań
  • Zarządzanie pocztą przychodzącą i wychodzącą
  • Prowadzenie ewidencji
  • Pomoc przy organizacji szkoleń
  • Pomoc w innych czynnościach związanych z funkcjonowaniem biura

Nasze wymagania:

  • Studentka/student od II roku studiów zaocznych
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane są:

  • Studia związane z administracją lub zarządzaniem
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy i pełny wymiar czasu pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
  • Wynagrodzenie odpowiednie dla indywidualnych umiejętności
  • Możliwość wzięcia udziału w projektach wewnętrznych
  • Codziennie na miejscu zdrowe śniadanie i obiad
  • Pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą RODO.

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatkami/ kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy