Oferta pracy

Asystentka/Asystent biura

BIZUU sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU BIZUU!

Poszukujemy osoby na stanowisko:  Asystentka/Asystent biura
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Zarządu w codziennych działaniach;
  • zarządzanie kalendarzem i organizacją spotkań członków Zarządu;
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura oraz obsługa bieżących spraw administracyjno- kadrowych;
  • nadzór, tworzenie i zarządzanie obiegiem dokumentów oraz ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • obsługa spotkań biznesowych;
  • bieżąca współpraca z wszystkimi działami firmy;

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • biegła znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz MS Office365;
  • aktywne podejście do realizacji powierzonych zadań: otwartość, samodzielność, inicjatywa;
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność nadawania zadaniom właściwych priorytetów;
  • umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole;
  • wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • wsparcie w realizacji zadań - zarówno merytoryczne jak i techniczne;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw.