Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent biura

SKIERSKI SPÓŁKA Z O.O. SP. K.O firmie

SKIERSKI SPÓŁKA Z O.O. SP. K.

Pomologiczna 12A

Skierniewice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korespondencji firmowej

  • kontrola oraz uzupełnianie stanów magazynowych

  • zarządzanie flotą samochodową

  • dokonywanie niezbędnych zakupów narzędzi na budowy

  • pozyskiwanie firm do współpracy

  • opieka nad stroną internetową firmy

  • wykonywanie niezbędnych raportów na potrzeby zarządu

  • przekazywanie planów na budowy

  • organizacja spotkań i dokonywanie zakupów

  • dbanie o zaopatrzenie biura

  • tworzenie procedur na wewnętrzne potrzeby firmy

  • wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • doświadczenie na tożsamym stanowisku

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • prawo jazdy kat B

  • Biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność ustalania priorytetów

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość podwyższania kompetencji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach

  • miłą atmosferę pracy oraz zgrany zespół

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Aktualnie w związku z panującą sytuacją epidemiczną, kolejne etapy rekrutacji odbywają się w trybie zdalnym, z rozmową kwalifikacyjną w formie video konferencji.

Skierski Sp. z o.o. Sp. Komandytowa to firma z mocną i ugruntowaną pozycją w branży budowy szklarni.

To wykwalifikowani pracownicy montażowi z dużym doświadczeniem.

To setki wykonanych realizacji dla największych producentów w Polsce i Europie. Dziesiątki hektarów szklarni budowanych każdego roku.

To także własny, silnie rozbudowany park maszynowy i serwis.

Ważna jest dla nas wysoka jakość świadczonych usług, jasne zasady i widoczne efekty podejmowanych działań.

Przewiń do profilu firmy