Oferta pracy

Asystentka/Asystent Biura

"CON-GRAPH POLSKA" sp. z o.o.O firmie

  • Grudziądzka 124/126
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

"CON-GRAPH POLSKA" sp. z o.o.

Grudziądzka 124/126

Toruń

to drukarnia opakowań kartonowych z bogatym doświadczeniem zdobytym przez lata pracy w poligrafii na rynkach międzynarodowych.

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa sekretariatu (korespondencja, telefony)
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych
  • proste zadania marketingowe
  • organizacja pracy i kalendarza pracowników biura
  • zarządzanie obiegiem dokumentów i informacji w Firmie
  • realizacja bieżących zadań zleconych przez Zarząd
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8 -16.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra znajomość programów MS Office oraz swoboda poruszania się w internecie,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • dynamizm i kreatywność w działaniu
  • punktualność, zaangażowanie i sumienność
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność i samodyscyplina
  • dostępność - natychmiastowe rozpoczęcie pracy
  • Wykształcenie wyższe (możliwość zatrudnienia osoby w trakcie studiów)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • pracę od zaraz
  • stabilne zatrudnienie,
  • wysokie wynagrodzenie
  • premie uznaniowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy