Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka /Asystent biura

Krajowa Platforma Handlowa Społem Sp. z o.o.O firmie

  • Grażyny 13, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Krajowa Platforma Handlowa Społem Sp. z o.o.

Grażyny 13

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura i wsparcia członkom Zarządu

  • Prowadzenie rozliczeń z kontrahentami i obsługa programu księgowego

  • Wprowadzanie danych sprzedażowych do programu handlowego

  • Nadzór nad korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną

  • Organizacja spotkań , eventów i podróży służbowych, zakupy bieżące

  • Administrowanie umów , aneksów oraz nadzór nad archiwizacją dokumentów firmowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Skrupulatności, dokładności oraz analitycznego myślenia

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office ( Excel, World )

  • Bardzo dobrej organizacji i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dyspozycyjności i zaangażowania

  • Umiejętności pracy w zespole

Mile widziane

Znajomość podstaw księgowości, podstawowych zagadnień kadrowych, programu handlowego

Doświadczenie w firmie handlowej na stanowisku biurowym będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia umowę o pracę (pełen etat)

  • Niezbędne narzędzia do pracy biurowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

www.kphspolem.pl