KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA ZASAD PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH PRZEKAZYWANYCH NA POTRZEBY REKRUTACJI 1. Administrator Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Verco S.A. ul. Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5, lok. 6U, 01-015 Warszawa, adres email: [email protected], tel. 22 811 41 61. 2. Inspektor ochrony danych W sprawach związanych z Państwa danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, za pośrednictwem adres email [email protected] lub telefonicznie 511 153 704.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent Biura

VERCO S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o dobrą komunikację w biurze (wewnętrzną i zewnętrzną)

  • Prawidłowy przebieg informacji – odbieranie telefonów, obsługa poczty elektronicznej biura firmy

  • Terminowe przyjmowanie i nadawanie korespondencji

  • Zapewnienie zaopatrzenia w środków czystości, artykuły biurowe i spożywcze

  • Zamawianie serwisu drukarek i urządzeń w pomieszczeniach socjalnych

  • Działania w celu likwidacji ewentualnych awarii w biurze

  • Przyjmowanie gości, obsługa spotkań

  • Rezerwacja hoteli, biletów itp. dla zarządu firmy, kadry kierowniczej biura oraz regionalnych kierowników sprzedaży

  • Rezerwacja sal konferencyjnych w biurze i na zewnątrz biura

  • Zamawianie usług gastronomicznych

  • Organizacja spotkań firmowych

  • Prowadzenie rejestru umówi i administrowanie systemem Autenti

  • Przygotowywanie pism dotyczących zmian w Spółce, do instytucji tj. banki, urzędy, towarzystwa ubezpieczeniowe

  • Obsługa zgłaszanych reklamacji i działań niepożądanych dotyczących produktów spółki, postępowanie zgodnie z przygotowaną procedurą obsługi reklamacji, prowadzenie rejestru reklamacji oraz pilnowanie terminów jej rozpatrzenia

  • Inne dotyczące spraw administracji biura i recepcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, rozpoczęte studia

  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku Recepcjonistka, Pracownik Biurowy, Pracownik Administracyjny

  • Języki obce – j. angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w doświadczonym zespole w kulturze sprzyjającej innowacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

VERCO S.A.

Verco S.A. to dynamicznie rozwijająca się polska firma farmaceutyczna. Specjalizujemy się w obszarach ginekologii, okulistyki oraz terapii ran i blizn.

Przewiń do profilu firmy