Logo Pracuj.pl

Asystentka / Asystent Biura

BNI Poland Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

BNI Poland Sp. z o. o.

Chłodna 51

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego i prawidłowego funkcjonowania recepcji naszego biura na 38 piętrze w Warsaw Trade Tower,
  • witanie gości biznesowych i obsługa spotkań,
  • dbanie o pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy, wygląd recepcji i sal konferencyjnych,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów i korespondencji,
  • bieżąca współpraca z kontrahentami zewnętrznymi (firmy kurierskie, administracja budynku, firmy sprzątające itp.),
  • organizowanie podróży służbowych (rezerwowanie noclegów, zakup biletów na przejazdy),
  • zbieranie potrzeb i kompletowanie zamówień na artykuły spożywcze oraz biurowe,
  • wspieranie pozostałych współpracowników w zakresie zadań administracyjnych.​

Nasze wymagania

  • jesteś idealną osobą na to stanowisko jeśli cechuje Cię wysoka kultura osobista i wiesz czym jest gościnność,
  • jesteś osobą proaktywną - nie boisz się wychodzić z inicjatywą,
  • Twoim atutem jest dobra organizacja pracy własnej,
  • umiesz i lubisz pracować w zespole,
  • Twoja znajomość języka angielskiego jest na poziomie komunikatywnym,
  • posiadasz pierwsze doświadczenie na analogicznym stanowisku - dodatkowy atut.

To oferujemy

  • stanowisko z jasno określonymi celami, umożliwiające rozwój kompetencji w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i prezentowanych kompetencji,
  • dopasowane do roli narzędzia pracy,
  • współpracę na podstawie kontraktu B2B lub UoP,
  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie nauki języków obcych,
  • nieograniczone możliwości rozwoju: dostęp do szkoleń, platformy e-learningowej BNI University, firmowej biblioteki oraz mentorów i ekspertów BNI,
  • komfortową przestrzeń biurową w centrum miasta.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

Asystentka / Asystent Biura, Chłodna 51, Wola, Warszawa