Logo Pracuj.pl

Asystentka/Asystent Biura

Heli Factor Sp. z o.o.O firmie

Heli Factor Sp. z o.o.

Lektykarska 4A

Bielany

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa sekretariatu i zapewnienie jego sprawnego funkcjonowania
  • Ewidencjonowanie i zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą firmy oraz nadzór nad obiegiem dokumentacji
  • Ewidencjonowanie i dekretacja faktur oraz zamieszczanie ich w systemie księgowym – Saldeo
  • Organizacja podróży służbowych (rezerwacja noclegów, biletów pkp, lotniczych)
  • Rozliczanie zaliczek
  • Skanowanie/archiwizacja dokumentów
  • Kontakt z usługodawcami i kontrahentami (np.: serwis sprzątający, wsparcie IT)
  • Wsparcie Zarządu i Biura Zarządu w bieżących działaniach
  • Wsparcie Project Managera w formalno - realizacyjnych działaniach
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami organizacji spółki
  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych do biura
  • Dbanie o porządek i pozytywny wizerunek biura
  • Obsługa gości firmy

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy, nie wymagamy doświadczenia na tym stanowisku, nauczymy Cię wszystkiego 😊
  • Znajomość MS Office, zwłaszcza Excel
  • Mile widziana komunikatywna znajomość angielskiego
  • Prawo jazdy kat B (czynne)
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pełne wsparcie zespołu wraz z wdrożeniem szkoleniowym
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta benefit, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem o stabilnej pozycji na rynku budownictwa specjalistycznego, działającą głównie w obszarze projektowania i wykonawstwa infrastruktury lotniczej oraz kolejowej. Budujemy również wieże obserwacyjne dla Straży Granicznej, unowocześniamy polską służbę zdrowia budując i przebudowując Szpitalne Oddziały Ratunkowe.

Naszą misją jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które poprawia bezpieczeństwo i komfort pasażerów oraz zwiększą przepustowość i podniosą standardy portów lotniczych, lądowisk i dworców kolejowych. W związku z intensywnym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko.

Asystentka/Asystent Biura, Lektykarska 4A, Bielany, Warszawa