Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent Biura Zarządu

PARTNER CENTER SP. Z O.O.O firmie

PARTNER CENTER SP. Z O.O.

Piotrkowska 89

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalne prowadzenie sekretariatu Zarządu;

  • nadzór nad terminowym przepływem informacji, korespondencji i dokumentów, przy zachowaniu bezpieczeństwa i poufności informacji, w tym dbanie o prawidłowy obieg dokumentów między Spółkami,

  • merytoryczne wsparcie biura Zarządu w codziennych obowiązkach;

  • organizacja spotkań, organizacja podróży służbowych, prowadzenie kalendarza spotkań,

  • tworzenie prezentacji, raportów, na potrzeby pracy Zarządu;

  • uczestniczenie w spotkaniach, sporządzanie z nich sprawozdań

  • realizacja obowiązków zlecanych bezpośrednio przez Zarząd.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym charakterze

  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);

  • umiejętności sporządzania raportów, analiz, sprawozdań oraz prezentacji;

  • posiadania wykształcenia wyższego;

  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • wysokiej kultury osobistej i doskonale rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;

  • dynamizmu w działaniu i dużej samodzielności;

  • dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się organizacji;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Nasza firma, jako jeden z liderów w swojej branży, z wieloletnim doświadczeniem, należymy do czołówki krajowych importerów i dystrybutorów w branży alkoholowej. Jesteśmy przedstawicielem renomowanych i prestiżowych domów winiarskich Starego i Nowego Świata, wielokrotnie nagrodzonych na międzynarodowych konkursach.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia poprzez przycisk Aplikuj. Prosimy wpisać w temacie maila odpowiednio E-Commerce Manager.