Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka/ Asystent Biura Zarządu

  • Lubliniec, śląskie
  • Specjalista
  • 2016-12-19

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

LENTEX SA to czołowy producent elastycznych wykładzin mieszkaniowych i obiektowych z PVC oraz wiodący na rynku polskim producent włóknin.
LENTEX SA to firma łącząca ponad 100 - letnią tradycję z nowoczesnością, czego efektem jest znana marka i ugruntowana pozycja firmy na rynku w kraju i za granicą.

W związku z intensywnym rozwojem spółki poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Lubliniec

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby Zarządu,
  • obsługa telefoniczna sekretariatu spółki,
  • organizacja kalendarza spotkań Zarządu,
  • przyjmowanie / obieg korespondencji przychodzącej,
  • organizacja spotkań firmowych,
  • organizacja podróży służbowych zarządu (zakup biletów PKP, lotniczych, rezerwacja hoteli),
  • zamawianie artykułów biurowych,

Oczekiwania:

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność,
  • wysoki poziom kultury osobistej,

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • udział w profesjonalnych szkoleniach,
  • bogaty pakiet świadczeń (dodatek świąteczny, "wczasy pod gruszą", bezpłatne zajęcia językowe, siłownia i sala fitness na terenie firmy, imprezy i wycieczki integracyjne, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kasa zapomogowo- pożyczkowa).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Administratorem danych jest LENTEX S.A. z siedzibą w LUBLINIEC 42-700, POWSTAŃCÓW ŚL 54 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się