Ta oferta pracy jest nieaktualna od 456 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka/ Asystent Biura Zarządu

  • Lubliniec, śląskie
  • Specjalista
  • 19.12.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    LENTEX SA to czołowy producent elastycznych wykładzin mieszkaniowych i obiektowych z PVC oraz wiodący na rynku polskim producent włóknin.
    LENTEX SA to firma łącząca ponad 100 - letnią tradycję z nowoczesnością, czego efektem jest znana marka i ugruntowana pozycja firmy na rynku w kraju i za granicą.

    W związku z intensywnym rozwojem spółki poszukujemy specjalisty na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lubliniec

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby Zarządu,
    • obsługa telefoniczna sekretariatu spółki,
    • organizacja kalendarza spotkań Zarządu,
    • przyjmowanie / obieg korespondencji przychodzącej,
    • organizacja spotkań firmowych,
    • organizacja podróży służbowych zarządu (zakup biletów PKP, lotniczych, rezerwacja hoteli),
    • zamawianie artykułów biurowych,

    Oczekiwania:

    • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów,
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność,
    • wysoki poziom kultury osobistej,

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • udział w profesjonalnych szkoleniach,
    • bogaty pakiet świadczeń (dodatek świąteczny, "wczasy pod gruszą", bezpłatne zajęcia językowe, siłownia i sala fitness na terenie firmy, imprezy i wycieczki integracyjne, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kasa zapomogowo- pożyczkowa).

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    Administratorem danych jest LENTEX S.A. z siedzibą w LUBLINIEC 42-700, POWSTAŃCÓW ŚL 54 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

    bottom