Oferta pracy

Asystentka / Asystent Biura Zarządu

TERMAT Sp. z o.o.O firmie

TERMAT Sp. z o.o.

Do Termatu 1

Środa Śląska

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa sekretariatu,

  • rejestracja korespondencji wychodzącej oraz przychodzącej (tradycyjnej, elektronicznej), obsługa centrali telefonicznej,

  • codzienne wsparcie Zarządu w zakresie zadań administracyjno-organizacyjnych,

  • zarządzanie obiegiem dokumentów,

  • organizacja spotkań oraz obsługa gości Spółki,

  • segregacja i archiwizacja dokumentów,

  • prowadzenie kalendarza spotkań,

  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji pomiędzy Zarządem firmy, a innymi komórkami organizacyjnymi w firmie,

  • podejmowanie gości i dbałość o estetykę biura,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowania biura.

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie wyższe,

  • prawo jazdy kat. B,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów,

  • samodzielność i inicjatywa,

  • komunikatywność, sumienność, dokładność, terminowość,

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania zadań.