Oferta pracy

Asystentka / Asystent Biurowy

MAL-BUD-1 Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Obozowa 57, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

MAL-BUD-1 Sp. z o.o. Sp. K.

Obozowa 57

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu firmy

  • wykonywanie bieżących czynności administracyjnych

  • organizowanie usług i zakupów na potrzeby biura

  • dbanie o wizerunek firmy i wygląd biura

  • obsługa połączeń telefonicznych

  • obsługa poczty oraz przesyłek kurierskich

  • obsługa programu WORKFLOW

  • koordynacja korespondencji przychodzącej / wychodzącej zgodnie z obiegiem dokumentów

  • redagowanie pism na potrzeby biura

  • obsługa gości przybywających na spotkania

  • przygotowanie sal konferencyjnych do spotkań zgodnie z wskazanym harmonogramem spotkań

  • inne prace zlecone przez Przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziani studenci II -III roku budownictwa, ekonomii

  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • skrupulatność, samodzielność, dokładność

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju

  • opiekę medyczną

  • kartę Multisport

  • otwartą i przyjacielską atmosferę pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy