Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do M Broker Ubezpieczeniowy sp. z o. o. , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent Brokera Ubezpieczeniowego

M BROKER UBEZPIECZENIOWY - sp. z o.o.

  • Gdańska 143, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Gdańska 143

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie zapytań ofertowych / slipów brokerskich

  • Udział w negocjacjach ofert i programów ubezpieczeniowych

  • Wstępna analiza ofert i warunków ubezpieczeniowych

  • Wsparcie brokerów ubezpieczeniowych w bieżącej obsłudze programów ubezpieczeniowych

  • Przygotowywanie Raportów dla brokerów i klientów, analiz i zestawień według instrukcji

  • Współpraca z zakładami ubezpieczeń

  • Praca na systemach informatycznych Spółki

  • Rejestracja i archiwizacja prowadzonej korespondencji lub wykonanych czynności

Nasze wymagania

  • Wiedza w zakresie funkcjonowania brokera ubezpieczeniowego

  • Ogólna znajomość funkcjonowania rynku ubezpieczeniowego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji

  • Dobra organizacja pracy własne

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta (mile widziane: klienta flotowego)

  • Kultura osobista i wysoka zdolność komunikacji

  • Znajomość oprogramowania komputerowego (np. Outlook, Excel etc.)

  • Chęć rozwoju zawodowego i uczenia się nowych umiejętności

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych (angielski/litewski/rosyjski)

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę w stabilnej o ugruntowanej pozycji firmie

  • Interesującą pracę w dynamicznym, przyjaznym i ambitnym zespole

  • Współpraca z Klientami instytucjonalnymi: spółki kapitałowe, jednostki samorządu terytorialnego itp.

  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Pakiet socjalny

  • Dodatkowy system premiowy po zdobyciu uprawnień brokera ubezpieczeniowego

  • Możliwość zdobycia uprawnień brokera ubezpieczeniowego

O nas

Renomowana firma brokerska z polskim kapitałem poszukuje chętnej osoby do pracy na stanowisku asystentka/asystent brokera ubezpieczeniowego.