Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent członka zarządu ds. sprzedaży

PLASTWIL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Ujście

    Ujście, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie korespondencji z podmiotami polskimi i zagranicznymi,

  • organizacja spotkań służbowych w siedzibie spółki oraz na terenie Polski i świata,

  • przygotowywanie prezentacji, raportów, analiz, zestawień, materiałów informacyjnych,

  • aktywne wsparcie organizacji pracy Zarządu w realizacji zadań sprzedażowych,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów handlowych związanych ze sprzedażą,

Nasze wymagania

  • minimum 1-roczne doświadczenie zawodowe na stanowiskach asystenckich,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),

  • zaawansowana umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint),

  • samodzielność, terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność,

  • dyspozycyjność, zaangażowanie i orientacja na cel.

Mile widziane

  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • rozwój w firmie działającej na rynkach międzynarodowych,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • benefity pozapłacowe (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, PPK)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Plastwil od ponad 35 lat jest wiodącym producentem elementów do nawierzchni szynowych, w szczególności elementów przytwierdzeń szyn do podkładów. Plastwil specjalizuje się również w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku, projektowaniu i budowie form wtryskowych oraz obróbce mechanicznej metali. Podstawowym celem, który sukcesywnie realizujemy od wielu lat, jest budowanie marki będącej symbolem wysokiej jakości, z gwarancją trwałości i bezpieczeństwa.

Przewiń do profilu firmy