Oferta pracy

Asystentka/asystent dla zespołu prawników

Eversheds Sutherland WierzbowskiO firmie

Eversheds Sutherland Wierzbowski

Jasna 14/16A

Warszawa

Poszukiwany, poszukiwana

Kancelaria prawna Eversheds Sutherland Wierzbowski w Warszawie poszukuje asystentki/asystenta dla zespołu prawników.

Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2020 r.

Ogólny zakres obowiązków

  • zapewnienie bieżącego wsparcia administracyjnego dla prawników
  • praca z dokumentami - dbanie o ich sprawny obieg, formatowanie, przygotowanie do wysyłki i archiwizację
  • przygotowywanie ofert i prezentacji na potrzeby działu
  • prowadzenie kalendarzy prawników
  • kontakt z klientami Kancelarii
  • wsparcie w procesie fakturowania

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów zaocznych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • biegłości w obsłudze programów pakietu MS Office
  • doskonałej organizacji pracy, zaangażowania i dyspozycyjności
  • dokładności, terminowości i rzetelności przy wykonywaniu zadań
  • umiejętności pracy w zespole i wysokiej kultury osobistej

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub na podobnym stanowisku administracyjnym.

Co oferujemy?

  • ciekawą pracę w renomowanej kancelarii będącej członkiem Eversheds Sutherland, jednej z największych sieci firm prawniczych na świecie
  • szansę na rozwój osobisty i zawodowy
  • możliwość poszerzania wiedzy praktycznej
  • umowę o pracę i pakiet benefitów
  • miłą atmosferę pracy w biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy

Zapraszamy do udziału w rekrutacji

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv z listem przewodnim za pomocą przycisku Aplikuj w temacie wpisując: ref. AS/1/2020.
  • Częścią procesu rekrutacji jest test z języka angielskiego i praktycznego zastosowania edytora tekstów.
  • Zgłoszenia można przesyłać do 30 września 2020 r.

Aby wziąć udział w przyszłych rekrutacjach organizowanych przez kancelarię, prosimy o zamieszczenie w CV lub liście motywacyjnym następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji organizowanych Eversheds Sutherland Wierzbowski sp.k. w ciągu 6-ciu najbliższych miesięcy.”

Administratorem danych osobowych jest Eversheds Sutherland Wierzbowski spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (00-041), ul. Jasna 14/16A. Państwa dane będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Mają Państwo prawo m.in. do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania.
Więcej informacji tutaj >

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy