Oferta pracy

Asystentka / Asystent dla zespołu prawników

DentonsO firmie

Dentons

Zajęcza 4

Warszawa

Dentons to największa w Polsce i na świecie kancelaria prawnicza, w której globalny zasięg łączy się z poszanowaniem lokalnych uwarunkowań i kultur prawniczych. Jesteśmy policentryczni - nasza firma nie ma jednej centrali, ani dominującej kultury narodowej. Globalny charakter Dentons daje różnorodne opcje rozwoju kariery zawodowej. Oferujemy możliwość pracy z krajowymi i międzynarodowymi klientami, nad złożonymi zagadnieniami prawniczymi. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych form rozwoju zawodowego.

Obecnie do naszego warszawskiego biura w Elektrowni Powiśle, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania?

  • bieżące wsparcie działań dedykowanej grupy prawników
  • koordynacja obiegu dokumentów
  • weryfikacja, edycja, formatowanie oraz kompletowanie dokumentów
  • sporządzanie prezentacji, raportów, podsumowań oraz sprawozdań w języku polskim oraz angielskim
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji
  • organizacja i koordynacja biura dedykowanej grupy prawników w tym przede wszystkim:
    • monitorowanie terminów oraz prowadzenie terminarza spotkań
    • kompleksowa organizacja i koordynacja spotkań oraz wyjazdów służbowych
    • koordynacja współpracy z pozostałymi działami firmy w zakresie sprawnego funkcjonowania obsługi administracyjnej działań prowadzonych przez dedykowany zespół prawników

Oczekujemy:

  • zaawansowanej znajomości pakietu MS Office (przede wszystkim Word)
    oraz umiejętności obsługi urządzeń biurowych
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności wyznaczania priorytetów
  • sumienności, dokładności, dociekliwości, spostrzegawczości i samodzielności
    w działaniu
  • odpowiedzialności, skrupulatności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • pasji, ambicji i otwartości na nowe wyzwania
  • myślenia poza schematami, zdolności analizowania problemów i szukania własnych rozwiązań
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy w charakterze Asystentki w międzynarodowej lub dużej polskiej kancelarii będzie atutem

Dlaczego warto?

  • zadbamy o Twoje wdrożenie i poznanie Dentons: otrzymasz pakiet szkoleń wprowadzających oraz opiekę Buddiego
  • zdobędziesz doświadczenia zawodowe i będziesz miał/a możliwość pozyskać wiedzę praktyczną w największej kancelarii w Polsce i na świecie
  • dołączając do Nas przekonasz się, iż tworzymy środowisko wspierające różnorodność członków zespołu kancelarii
  • zadbamy o Twoją kondycję, zaproponujemy Ci udział w sekcjach sportowych Dentons, zajęciach Mindfulness oraz jogi, a raz w miesiącu spotkamy się mniej formalnej atmosferze na „Food and Drinks”
  • otrzymasz opiekę medyczną, dofinansowanie do karty multisport, dofinansowanie do okulararów oraz zostaniesz objęty Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o aplikowanie (CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (jak niżej)). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy