Logo Pracuj.pl

Asystentka / Asystent dla zespołu prawników

Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k.

Zajęcza 4

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie działań dedykowanej grupy prawników
  • koordynacja obiegu dokumentów
  • weryfikacja, edycja, formatowanie oraz kompletowanie dokumentów
  • sporządzanie prezentacji, raportów, podsumowań oraz sprawozdań w języku angielskim
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji
  • organizacja i koordynacja biura dedykowanej grupy prawników w tym przede wszystkim: monitorowanie terminów oraz prowadzenie terminarza spotkań, kompleksowa organizacja i koordynacja spotkań oraz wyjazdów służbowych, koordynacja współpracy z pozostałymi działami firmy w zakresie sprawnego funkcjonowania obsługi administracyjnej działań prowadzonych przez dedykowany zespół prawników

Nasze wymagania

  • biegła znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność wyznaczania priorytetów
  • sumienność, dokładność, dociekliwość, spostrzegawczość i samodzielność w działaniu
  • odpowiedzialność, skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • doświadczenie w pracy w charakterze Asystentki przy współpracy z zagranicznym przełożonym będzie atutem

To oferujemy

  • zadbamy o Twoje wdrożenie i poznanie Dentons: otrzymasz pakiet szkoleń wprowadzających oraz opiekę Buddiego
  • zdobędziesz doświadczenia zawodowe i będziesz miał/a możliwość pozyskać wiedzę praktyczną w największej kancelarii w Polsce i na świecie
  • dołączając do Nas przekonasz się, iż tworzymy środowisko wspierające różnorodność członków zespołu kancelarii
  • zadbamy o Twoją kondycję, zaproponujemy Ci udział w sekcjach sportowych Dentons, zajęciach Mindfulness oraz jogi, a raz w miesiącu spotkamy się mniej formalnej atmosferze na „Food and Drinks”
  • otrzymasz opiekę medyczną, dofinansowanie do karty multisport, dofinansowanie do okulararów oraz zostaniesz objęty Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • joga & mindfulness

Kancelaria Dentons to największa firma prawnicza w Polsce, jednak Dentons to nie tylko prawnicy.

Nasze działy wsparcia to prawie 200 osób, dbających o to, aby kancelaria funkcjonowała w sposób spełniający najwyższe rynkowe standardy. Większość naszych pracowników, to osoby z wieloletnim stażem pracy w Dentons.

Asystentka / Asystent dla zespołu prawników, Zajęcza 4, Warszawa