Asystentka/Asystent ds. administracji

DOTNETOS sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Dotnetos sp. z o.o. to mała organizacja (kilka osób), która za misję stawia sobie ulepszanie rozwiązań opartych o technologię Microsoft .NET poprzez budowanie wiedzy w ludziach. Dlatego zrobimy wszystko włączając w to:

  1. konferencję
  2. tour prelekcji po Polsce
  3. kursy online
  4. książkę
  5. YouTube
  6. grę karcianą (planowana 2021)

aby edukować ludzi.

Pracujemy całkowicie zdalnie, bez biura i asynchronicznie. Oznacza to, że czasami pracujemy nad dużą liczbą projektów, pracując nad nimi kawałek po kawałku. Nie chcemy czekać na komunikację. Większa synchronizacja wymagana jest w gorących okresach, np. sprzedaży, których jest stosunkowo mało.

Spotykamy się kilka razy do roku, z różnych okazji, głównie przy ww. projektach.

Ponieważ praca asynchroniczna i zdalna wymaga narzędzi, używamy narzędzi takich jak:

  1. Trello - prowadzenie projektów
  2. GSuite - dokumenty procesy, polityki
  3. Intercom - skrzynka wejściowa do firmy
  4. AgoraPulse - socjal media
  5. ConvertKit - lista mailingowa
  6. Whereby - video konferencje
  7. Slack - komunikator, wymieniony na końcu, bo nie musisz być na nim dostępna/-ny cały czas

Praca zdalna ma swoje wymogi a Dotnetos ma swoje wartości, które dobrze rezonują z naszym sposobem pracy:

  1. Ownership
  2. Klarowność (TAK/NIE)
  3. Rozwiązywanie problemów / kończenie rozpoczętych prac
  4. Skin in the game

i kilka innych.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne działanie w ramach różnych projektów prowadzonych przez Dotnetos. Ze względu na charakter spółki i jej płaską strukturę, poszukujemy osoby proaktywnej, które poza zleconymi zadaniami, będzie świadomie brała udział w rozwoju Dotnetos. Nie jest to ani oferta ani stanowisko dla "wypełniacza zadań".

Przykładowe aktywności (od najprostszych do najciekawszych):

  1. przygotowanie postów na social media spójnych z marką/ konkretnym projektem
  2. obsługa logistyczna: wyszukiwanie lotów, hoteli, ew. lokali na spotkania
  3. wyszukiwanie potrzebnych usługodawców
  4. obsługa kreatywna: pomysły dot. oprawy lub przebiegu wydarzeń
  5. obsługa zakupów i przelewów związanych z działalnością firmy i projektami
  6. prokliencka obsługa kanałów komunikacji
  7. delegowanie zadań dalej w przypadku braku kompetencji/umiejętności i możliwości szybkiego ich nabycia
  8. aktywne, uważne, krytyczne uczestniczenie w spotkaniach oraz planowaniu projektów

Wymagania:

  1. Język angielski:
    1. komunikatywny w mowie i w piśmie (poziom B2)
    2. nie musisz znać języka technicznego, ale musisz umieć się porozumiewać i rozmawiać na ogólne tematy.
  2. Obsługa komputera:
    1. znajomość GSuite lub Microsoft Office
    2. swoboda w poruszaniu się w internecie/nowych mediach
  3. Social Media:
    1. znajomość pojęć związanych z Social Media, jak follower, itp.
    2. sposoby engagementu na różnych platformach
    3. znajomość/świadomość reuseu kontentu
  4. Zadaniowość i świadomość finansowa:
    1. praca do zrobienia jest wykonywana. Tyle i aż tyle.
    2. brak kompetencji w danym zakresie nie stanowi przeszkody w wykonaniu zadań (uczenie się jest elementem pracy, nie umiem nie jest odpowiedzią ostateczną)
    3. dopinanie zadań do końca
    4. umiejętne zarządzanie swoim czasem i środkami spółki
  5. Sumienność:
    1. praca zdalna może być cięższa od pracy w biurze i wymaga spisywania dużej liczby rzeczy, które normalnie ustala się podczas spotkań/rozmów

Mile widziane będą:

  1. Doświadczenie na stanowisku asystentki/asystenta
  2. Doświadczenie w ofertowaniu/sprzedaży/budżetowaniu projektów
    1. Przygotowywanie ofert i ich analiza
    2. Przygotowanie materiałów sprzedażowych
    3. Praca z listami mailingowymi
    4. Budżetowanie projektów
  3. Znajomość używanych przez nas narzędzi
  4. Znajomość aspektów organizacji wydarzeń

Nie wymagamy:

  1. Doświadczenia w pracy zdalnej
  2. Doświadczenia w programowaniu, znajomości .NET ani tym podobnych
  3. Spędzania połowy życia w korkach (pracujesz skąd chcesz)
  4. Pracowania z obszaru Polski (pracujesz skąd chcesz)

Oferujemy

  1. Współpracę w zespole, o płaskiej strukturze
  2. Maksymalnie dużą przejrzystość procesów i projektów
  3. Całkowitą pracę zdalną
  4. Stabilne zatrudnienie po 3-miesięcznym okresie próbnym

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy