Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent ds. administracyjno-handlowych

IGE-XAO Polska

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korporacyjnych baz danych klientów

  • przygotowywanie dokumentów handlowych

  • drobne prace księgowe i współpraca z biurem rachunkowym

  • obsługa biurowo-administracyjna firmy

Nasze wymagania

  • dobra znajomość j. angielskiego

  • znajomość oprogramowania biurowego

  • pracowitość, skrupulatność i dokładność

  • bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia

  • przyjazną atmosferę w biurze

  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in.: opieka medyczna, karty sportowe, kursy językowe, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

  • Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

IGE+XAO Polska sp. z o.o. to producent i dostawca innowacyjnego oprogramowania do projektowania instalacji elektrycznych, układów automatyki i energetyki oraz wiązek kablowych.

Zapraszamy na stronę www.ige-xao.com.pl

Przewiń do profilu firmy