Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent ds. administracyjnych

MURATOR IBS SP Z O.O.

Jubilerska 10

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sekretarska Zarządu Spółki,

  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej,

  • odpowiedzialność za obieg dokumentacji wewnętrznej oraz rejestrację faktur w systemie księgowym,

  • obsługa poczty elektronicznej oraz przesyłek kurierskich,

  • monitorowanie stanu zaopatrzenia biura oraz zamawianie artykułów biurowych,

  • zapewnianie estetycznego wyglądu biura i kuchni.

Nasze wymagania

  • biegle obsługujesz komputer i urządzenia biurowe (skaner, drukarka, xero),

  • potrafisz pracować samodzielnie i cechuje Cię duża dokładność w wykonywanych zadaniach,

  • masz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i z każdym potrafisz znaleźć wspólny język,

  • umiesz i lubisz budować pozytywne relacje biznesowe,

  • masz doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej (mile widziane).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • Zatrudnienie w spółkach grupy kapitałowej ZPR

  • Umowę o pracę,

  • Benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport),

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Samodzielne stanowisko, gdzie możesz samodzielnie decydować i mieć wpływ na swoją pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji działającej według najwyższych standardów,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • paczki świąteczne

Murator IBS sp. z o.o. jest firmą należącą do dużej grupy kapitałowej działającej m.in. w takich segmentach rynku jak media, internet, rozrywka, gastronomia, nieruchomości. Murator może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w zakresie wewnętrznych usług Facility Management, działalności inwestycyjnej, projektowej, nieruchomościowej, gastronomicznej oraz organizacji imprez kulturalnych. Należymy do Grupy ZPR – najbardziej multimedialnej grupy w Polsce. Od ponad 30 lat doradzamy Polakom, jak budować i remontować – m.in. na łamach miesięcznika „Murator” czy za pośrednictwem tematycznych serwisów internetowych.

Przewiń do profilu firmy