Oferta pracy

Asystentka / asystent ds. biurowych

DANAK Sp. z o.o. Sp. k. O firmie

DANAK Sp. z o.o. Sp. k.

Brzezińska 38

Łódź

Nasza firma istnieje na rynku łódzkim od ponad 30 lat. Jesteśmy firmą budowlaną, wyspecjalizowaną w robotach drogowych oraz towarzyszących (kształtowanie terenu, mała architektura). Bierzemy udział przy inwestycjach w sektorze publicznym i prywatnym. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Na stanowisko: asystent/-ka ds. biurowych szukamy osoby pracowitej i uczciwej, ceniącej pracę w zespole.

Zakres obowiązków:

  • uczestniczenie w realizacji bieżących zadań firmy
  • tworzenie zestawień i raportów
  • przygotowywanie i kontrola dokumentacji
  • prowadzenie korespondencji z firmami zewnętrznymi

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w działaniu
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • prawo jazdy kat. B (opcjonalnie)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub, w przypadku pytań, o kontakt telefoniczny pod numerem: 42 636 18 77

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy