Klikając Aplikuj teraz wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych przez PragmatIQ Kancelaria Prawna Szymkowiak sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 107 (60-313 Poznań), KRS:0000366211, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Szczegółowe informacje dotyczące w szczególności zakresu przetwarzania danych zostały zawarte w Polityce prywatności dostępnej pod adresem: https://www.kariera.pragmatiq.pl/storage/files/Politykaprywatnosci.pdf
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent ds. finansowych

PragmatIQ Kancelaria Prawna Szymkowiak Sp.k.O firmie

  • Grunwaldzka 107, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 18 sie 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

PragmatIQ Kancelaria Prawna Szymkowiak Sp.k.

Grunwaldzka 107

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów, prezentacji, podsumowań cyklicznych i ad-hoc;

  • tworzenie i rozwój narzędzi do analizy i raportowania;

  • rozliczanie sprzedaży usług prawnych, w tym wystawianie dokumentów sprzedażowych;

  • wprowadzanie i aktualizacja informacji w bazach danych;

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i terminowych płatności;

  • współpraca z innymi działami, w szczególności z działem księgowym.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z MS Excel – warunek konieczny, który będzie zweryfikowany poprzez rozwiązanie testu znajdującego się pod adresem https://www.pragmatiq.pl/excel_test_ogloszenie.xlsx (rozwiązania prosimy dołączyć do aplikacji);

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;

  • wykształcenie wyższe w kierunku ekonomicznym, matematycznym lub technicznym (również w trakcie nauki);

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz terminowość;

  • umiejętność ustalania priorytetów;

  • dbałość o szczegóły, skrupulatność, spostrzegawczość;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • komunikatywność.

To oferujemy

  • pracę w świetnej atmosferze;

  • zgrany zespół doświadczonych współpracowników i wspierających przełożonych;

  • stabilne zatrudnienie;

  • atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie;

  • udział w szkoleniach wewnętrznych;

  • możliwość rozwoju;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • codziennie świeże posiłki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

PragmatIQ tworzą specjaliści z zakresu prawa spółek, podatków i finansów. Od 10 lat doradzamy firmom w ważnych procesach przemian. Zapewniamy możliwość wszechstronnego rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia. Przed każdym klarowna ścieżka kariery. Do tego dobre pieniądze. Zapraszamy – zespół PragmatIQ.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

UWAGA! NIEZBĘDNE ZADANIE EXCEL:

  • Do aplikacji prosimy dołączyć plik z rozwiązaniami testu z excela, który jest dostępny pod adresem https://www.pragmatiq.pl/excel_test_ogloszenie.xlsx. Zgłoszenia bez załączonego testu z excela nie będą rozpatrywane.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania.