Logo Pracuj.pl

Asystentka/Asystent ds. kadr i płac

Grant ThorntonO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Będziesz wspomagał(a) zespół, który prowadzi kadry i płace naszym klientom, w bieżących zadaniach z obu obszarów. Będziesz odpowiedzialny(-a) między innymi za zatrudnianie pracownika, tworzenie i uzupełnianie teczek akt osobowych, archiwizację danych kadrowo-płacowych, wprowadzanie danych do naliczenia listy płac oraz wiele innych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub status studenta studiów zaocznych (IV-V rok) – praca w pełnym wymiarze godzin
  • znajomość zagadnień związanych z obszarem kadrowo-płacowym
  • doświadczenie w kadrach i płacach w formie praktyk lub stażu (mile widziane)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • komunikatywność - praca w zespole i z klientem

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), wraz z pakietem benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny Medicover Benefits, MultiSport
  • praca w zespole profesjonalistów oraz możliwość współpracy z największymi podmiotami z różnych branż gospodarki
  • rozwój kompetencji zawodowych
  • przyjazna atmosfera pracy
  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)
  • udział w szkoleniach wewnętrznych – Akademia Grant Thornton
  • komfortowe miejsce pracy (ul. Chłodna 52, Green Corner)
  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie home office oraz w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej (docelowo praca hybrydowa)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • możliwość pracy hybrydowej

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Asystentka/Asystent ds. kadr i płac, Warszawa