Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka / Asystent ds. kontroli wewnętrznej

  • Radom, mazowieckie
  • Asystent
  • 10.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

TREND GLASS Sp. z o.o.

polska firma produkcyjna z siedzibą w Radomiu poszukuje w chwili obecnej kandydatki/kandydata
na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom
Region: mazowieckie

Obowiązki:

  • analiza i uzgadnianie jakości otrzymywanych danych i dokumentów źródłowych
  • współpraca przy sporządzaniu miesięcznych zestawień
  • bieżące przygotowanie informacji finansowej wspomagającej zarządzanie
  • współpraca z innymi działami firmy
  • rozpoznawanie i analizowanie procesów niezgodnych oraz proponowanie alternatywnych rozwiązań
  • kontrola przestrzegania obowiązujących procedur i zasad
  • uczestnictwo w innych bieżących zadaniach działu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomia, finanse, rachunkowość,
  • umiejętność przygotowywania raportów oraz prezentacji biznesowych,
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel,
  • znajomość zasad rachunkowości,
  • umiejętność analityczne, dokładność, komunikatywność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy wielozadaniowej,
  • doświadczenie w dziale księgowości firmy produkcyjnej i/lub dziale kontroli wewnętrznej będzie dodatkowym atutem.

 Oferujemy:

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji w branży.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TREND GLASS Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu ul. M.Fołtyn 11 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest TREND GLASS Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu przy ul. M.Fołtyn 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.