Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent ds. księgowości

KSELMED s.c.O firmie

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur sprzedaży

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • przygotowanie dokumentów dla zewnętrznej kancelarii podatkowej

  • rozliczanie delegacji oraz zaliczek pracowników

  • generowanie zestawień dziennych, tygodniowych i miesięcznych

  • pomoc w innych pracach biurowych i administracyjnych oraz współpraca przy zadaniach i projektach realizowanych w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (warunek konieczny)

  • minimum rok doświadczenia w pracy biurowej (warunek konieczny)

  • znajomość narzędzi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • praktyczna znajomość Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem

  • sumienność, skrupulatność

  • zdolność planowania i dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

KSELMED s.c.

Specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu medycznego. Naszą firmę tworzy zespół zaangażowanych specjalistów, skupionych na wzmacnianiu komfortu i efektywności pracy w laboratoriach. Kluczową wagę przywiązujemy do poziomu świadczonych usług, jakości produktów oraz standardów obsługi Klienta.

Przewiń do profilu firmy

Rekrutacja odbywa się tylko i wyłącznie przez portal Pracuj.pl. Z powoduje pandemii prosimy o nie przynoszenie CV osobiście do siedziby firmy.