Logo Pracuj.pl

Asystentka/Asystent ds. księgowości i kadr

KSIĘGOWOŚĆ, KADRY, PŁACE I SZKOLENIA sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obecnie poszukujemy studentki/-ta lub osoby po studiach z zakresu rachunkowości na stanowisko Asystentki/-ta księgowej/kadrowej w naszym biurze, chcącej rozwijać się w obszarze rachunkowości;
  • Pomoc księgowej i kadrowej w obsłudze klientów biura;
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Utrzymywanie porządku w dokumentacji;
  • Prowadzenie korespondencji;
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i obiegu dokumentów;
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego;
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej - akt osobowych;
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym;

Nasze wymagania

  • Student/-ka lub absolwent/-ka studiów z zakresu rachunkowości;
  • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i podatków - PIT, CIT, VAT;
  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze księgowości;
  • Biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office;
  • Skrupulatność, odpowiedzialność, dokładność, motywacja i chęć do pracy;
  • Mile widziane, ale niekonieczne doświadczenie w pracy w dziale księgowym lub kadrowym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - 30 godzin w tygodniu;
  • Ciekawą pracę w przyjaznym i zgranym zespole;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy, zaangażowania i efektywności.

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem Biura poszukujemy nowych pracowników. Jesteśmy na rynku od 2012 roku. W ubiegłym roku zostaliśmy laureatem Orłów Rachunkowości.

Asystentka/Asystent ds. księgowości i kadr, Łódź