Oferta pracy

Asystentka/ Asystent ds. Księgowości

STENA Recycling Sp. z o.o.O firmie

STENA Recycling Sp. z o.o.

Grójecka 208

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja poprawności dokumentów

  • ewidencja dokumentów źródłowych w programie finansowo – księgowym

  • wystawianie faktur sprzedaży, not korygujących

  • sporządzanie pism, wniosków oraz zestawień finansowych

  • kontakt z klientami zagranicznymi w zakresie dokumentowania transakcji

  • segregowanie i archiwizowanie dokumentów

  • obsługa korespondencji

  • współpraca z działem Logistyki i Sprzedaży Outbound

Nasze wymagania

Mile widziane

  • skrupulatność, rzetelność i odpowiedzialność to Twoje mocne strony

  • posiadasz wiedzę z zakresu rachunkowości

  • MS Excel oraz MS Word nie mają przed Tobą tajemnic

  • wyróżnia Cię umiejętność analitycznego myślenia

  • lubisz i potrafisz dobrze komunikować się w języku angielskim, min. B2

  • z łatwością organizujesz swój czas pracy

  • najlepiej czujesz się pracując w zespole

To oferujemy

  • Umowa o pracę, wynagrodzenie wypłacane w terminie, miesięczne nagrody

  • Bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą

  • Ubezpieczenie medyczne oraz na życie, karta sportowa

  • Szkolenia oraz kursy wewnętrzne i zewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień