Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent ds. Obsługi Pacjenta

NDG MEDICAL Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami

  • Obsługa pacjenta w rejestracji i poczekalni

  • Obsługa systemu informatycznego – wprowadzanie danych

  • Przygotowywanie dokumentacji pacjenta

  • Nadawanie i przyjmowanie korespondencji oraz przesyłek kurierskich

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz firmy

  • Wsparcie administracyjne

Nasze wymagania

  • Wykształcenia co najmniej średniego - mile widziani studenci lub absolwenci studiów typu life science

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office

  • Doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Komunikatywności oraz pogodnego usposobienia

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze badań klinicznych

Rozwijaj się z NDG

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI KLIKAJĄC W PRZYCISK APLIKOWANIA.