Logo Pracuj.pl

Asystentka / Asystent ds. Obsługi Pacjenta

NDG MEDICAL Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami
  • Obsługa pacjenta w rejestracji i poczekalni
  • Obsługa systemu informatycznego – wprowadzanie danych
  • Przygotowywanie dokumentacji pacjenta
  • Nadawanie i przyjmowanie korespondencji oraz przesyłek kurierskich
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz firmy
  • Wsparcie administracyjne

Nasze wymagania

  • Wykształcenia co najmniej średniego - mile widziani studenci lub absolwenci studiów typu life science
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • Doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Komunikatywności oraz pogodnego usposobienia

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze badań klinicznych

Rozwijaj się z NDG

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI KLIKAJĄC W PRZYCISK APLIKOWANIA.

Asystentka / Asystent ds. Obsługi Pacjenta, zachodniopomorskie