Asystentka/Asystent ds. Personalnych

Radfarm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 06 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki kadrowej, socjalnej Spółki.

  • Prowadzenie ewidencji pracowników i ich akt osobowych.

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z przyjęciem do pracy i rozwiązaniem umowy o pracę z pracownikami.

  • Wprowadzanie danych osobowych w programie WF-GANG.

  • Prowadzenie ewidencji wykorzystanych urlopów wypoczynkowych.

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników.

  • Sporządzanie sprawozdań dotyczących spraw pracowniczych.

  • Opracowywanie projektów regulaminów wewnętrznych przedsiębiorstwa Spółki.

  • Kontrola prawidłowego wykorzystania zwolnień lekarskich.

  • Bieżąca aktualizacja badań lekarskich pracowników.

  • Przestrzeganie przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.

  • Współpraca z innymi działami w zakresie wynikającym z potrzeb działu kadr i innych komórek organizacyjnych.

  • Dokładne i sumienne wykonywanie poleceń przełożonego.

  • Bieżące informowanie przełożonego o stanie prowadzonych spraw.

  • Ścisłe i terminowe rozlicznie się z powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • komunikatywna znajomość j.angielskiego

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientem, opartych o wiedzę merytoryczną

  • zdolności komunikacyjne

  • wysoka motywacja oraz chęć samodoskonalenia

To oferujemy

  • duży zakres samodzielności

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)

  • systematyczne szkolenia

  • stabilną pracę w przyjaznym środowisku

Radfarm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze koncernów farmaceutycznych.

Przewiń do profilu firmy