Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent ds. sprzedaży

TEAMEX EUROPE sp. z o.o.O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Spółka Teamex Europe, utworzona w 2010 roku, specjalizująca się w dystrybucji produktów spożywczych oferuje stanowisko asystentki/asystenta ds. sprzedaży w naszym w biurze w Toruniu.

Zakres obowiązków:

  • kontakt z dostawcami, sporządzanie zamówień i specyfikacji produktów
  • kontakt z firmami transportowymi i organizacja dostaw
  • kontakt z klientami, weryfikacja zamówień klientów, korespondencja z naszym magazynem partnerskim
  • współpraca z naszym biurem rachunkowym, sprawdzanie i przygotowywanie dokumentów
  • wystawianie dokumentów magazynowych i faktur sprzedaży
  • monitorowanie otrzymywanych i wystawianych faktur
  • wykonywanie czynności biurowych z zastosowaniem urządzeń jak np. drukarka, fax, skaner

Profil kandydata:

Szukamy osoby godnej zaufania, wszechstronnej, posiadającej następujące umiejętności:

  • doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office)
  • znajomość języka francuskiego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemu Optima lub Enova

Jako pracodawca oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę na pełen etat, jednozmianową (poniedziałek – piątek)
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w handlu zagranicznym
  • 2 miesiące szkolenia z dynamicznym i przyjaznym zespołem
  • wynagrodzenie zasadnicze + premię związaną z wynikami spółki
  • możliwość pracy zdalnej (w uzasadnionych sytuacjach)
  • elastyczność w zakresie czasu pracy i okresów urlopowych
  • firmowy telefon komórkowy

Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne