Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent ds. VAT

MGI Modzelewski TAX Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji i sporządzanie deklaracji VAT dla potrzeb klientów zagranicznych, zarejestrowanych w Polsce do VAT

  • Przygotowywanie rozliczeń podatkowych: zarówno dla transakcji międzynarodowych (import, eksport, WNT, WDT), jak i krajowych

  • Kontaktowanie się z Klientami (głównie niemieckimi i austriackimi), w celu wyjaśniania kwestii związanych z dokumentacją VAT

  • Współpraca z urzędami skarbowymi w sprawie poprawności rozliczeń podatkowych

  • Załatwianie spraw Klientów w urzędach skarbowych i innych instytucjach (np. rejestracja Klientów do NIP/VAT lub Intrastat)

  • Wykonywanie innych, bieżących zleceń podatkowo-księgowych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B1/B2 (warunek konieczny)

  • Wykształcenie wyższe (prawnicze lub ekonomiczne)

  • Ugruntowana wiedza w zakresie VAT, poparta minimum dwuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność korzystania z komputerowych programów księgowych i znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość programu SAGE Symfonia

To oferujemy

  • Pracę w dobrze skomunikowanym nowoczesnym centrum biurowym zapewniającym różnorodne usługi i sklepy

  • Pracę w międzynarodowej firmie w zespole doświadczonych księgowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów

  • Wynagrodzenie- stosowne do posiadanych kwalifikacji

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji, m.in. ze względu na różnorodność klientów oraz przez udział w szkoleniach

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, w tym również brak konieczności pracy w nadgodzinach

  • Pakiet Multisport Plus

  • Bogaty pakiet medyczny

  • Owocowe czwartki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów