Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka/Asystent ds. Wsparcia działu sprzedaży oraz działu projektowego

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 2019-01-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Business Partners eXcellence jest firmą konsultingową wspierającą
    przedsiębiorstwa w doskonaleniu procesów zarządzania poprzez skuteczne
    wdrażanie rozwiązań klasy ERP oraz Business Intelligence.

    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    • Wsparcie w uzupełnianiu na bieżąco dokumentacji projektowej
    • Wsparcie podczas tworzenia notatek ze spotkania z klientami
    • Wsparcie w pilnowaniu harmonogramu projektów
    • Wsparcie w umawianiu spotkań projektowych (wewnętrznych oraz z klientem)
    • Wsparcie w raportowaniu do klientów
    • Wsparcie w procesie fakturowania wewnątrz działu
    • Wsparcie w procesie odnowienia usług u aktywnych klientów firmy
    • Wsparcie w pracach administracyjnych biura w Katowicach
    • Wsparcie w obsłudze CRMa
    • Wsparcie w kontaktach z partnerami firmy przy użyciu języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Uczestnictwo w interesujących projektach
    • Kursy i szkolenia doskonalące umiejętności
    • Dostęp do najnowszych technologii
    • Przyjazna atmosfera pracy
    • Umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym lub staż dla studentów - rozwój w kierunku wsparcia działu sprzedaży oraz działu projektowego

    Wymagania:

    • Praktyczna znajomość procesów biznesowych
    • Zaawansowana znajomość pakietu Office
    • Sumienność i samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków
    • Punktualność i dokładność
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Język angielski na poziomie zaawansowanym
    • Mile widziane doświadczenie sprzedażowe lub projektowe

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i Listu Motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy również o umieszczenie poniższej klauzuli o ochronie danych osobowych:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"

    1. Administratorem danych osobowych kandydata do pracy jest BPX S.A. z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 28/30 we Wrocławiu (53-333), NIP: 8992591361.
    2. Dane osobowe nie będą przekazywane poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego ani do organizacji międzynarodowych, chyba że w ofercie pracy wskazano inaczej.
    3. Realizację Państwa praw wynikających z RODO, m.in.: wgląd, poprawianie, usunięcie danych osobowych lub wycofania udzielonych zgód, proszę kierować na adres: [email protected]
    4. Okres przechowywania danych osobowych zależy od udzielonych zgód.
    5. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych