Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent ds. wsparcia i obsługi klienta (urządzenia medyczne)

KSELMED s.c.O firmie

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie merytoryczne i techniczne klientów w zakresie obsługi urządzeń medycznych

  • przyjmowanie oraz rozwiązywanie zgłoszeń

  • weryfikacja wybranych zgłoszeń w laboratorium klienta

  • współpraca z serwisem technicznym

  • udział w tworzeniu bazy wiedzy; przygotowanie dokumentacji serwisowej

  • dbanie o jakość kontaktu i satysfakcję klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • zdolność analitycznego myślenia, umiejętność rozwiązywania problemów

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny)

  • otwartość i komunikatywność

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • chęć nauki oraz rozwoju

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • ubezpieczenie grupowe

  • pracę pełną wyzwań w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • elastyczne warunki pracy

  • możliwość pracy zdalnej

O nas

Specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu medycznego. Naszą firmę tworzy zespół zaangażowanych specjalistów, skupionych na wzmacnianiu komfortu i efektywności pracy w laboratoriach. Kluczową wagę przywiązujemy do poziomu świadczonych usług, jakości produktów oraz standardów obsługi Klienta.

Rekrutacja odbywa się tylko i wyłącznie przez portal Pracuj.pl. Z powodu pandemii prosimy o nieprzynoszenie CV osobiście do siedziby firmy.