Oferta pracy

Asystentka/Asystent Dyrektora Centrum Handlowego

MVGM PROPERTY MANAGEMENT POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Szukamy Asystentki/Asystenta Dyrektora Centrum Handlowego do naszego zespołu Property Management

O firmie MVGM

MVGM jest autorytetem w branży nieruchomości - największym zarządcą nieruchomości na rodzimym rynku w Holandii i jednym z pięciu największych graczy w skali europejskiej.
Posiadamy wyspecjalizowane zespoły w dziedzinie zarządzania nieruchomościami w 10 europejskich krajach - Holandii, Niemczech, Belgii, Luksemburgu, Portugalii, Hiszpanii, Polsce, Słowacji, Rumunii i Czechach. W sumie w Europie zatrudniamy ponad 1600 pracowników. Razem z wieloma spółkami zależnymi i firmami partnerskimi łączymy wiedzę i umiejętności oraz oferujemy naszym klientom w pełni zintegrowane usługi łączące międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnego rynku.

Aby uzyskać więcej informacji o MVGM, odwiedź https://www.mvgm.com

W ramach świadczenia przez MVGM usług zarządzania nieruchomościami do Twoich zadań należeć będzie:

  • Przeprowadzenie porannej rundy galerii, parkingu, weryfikacja pracy firmy sprzątającej. Podczas rundy - weryfikacja punktualnego otwierania sklepów w galerii handlowej; weryfikacja czystości sklepów
  • Nadzór nad pracą pracowników ochrony i monitoring przeciwpożarowy - odpowiadanie na zgłoszenia dotyczące zakłócających spokój zdarzeń i bezpośrednich interwencji
  • Współpraca z najemcami i personelem sklepu/biura w sprawach technicznych i innych
  • Koordynacja spraw administracyjnych biura, w tym prowadzenie codziennej korespondencji centrum handlowego, przygotowywanie notatek, faksów i listów
  • Archiwizacja i prowadzenie dokumentacji biurowej
  • Przygotowywanie pozwoleń na prace techniczne wykonywane poza godzinami otwarcia centrum; we współpracy z Kierownikiem Technicznym/ Asystentem Rysownika pozwolenia na pracę dla pracowników zewnętrznych i czasowych najemców
  • Tworzenie biuletynu informacyjnego centrum handlowego
  • Tłumaczenie dokumentów
  • Aktualizacja bazy danych najemców i podwykonawców, np. polisy ubezpieczeniowe, dane kontaktowe;
  • Prowadzenie ewidencji gwarancji/rękojmi wykonawcy budynku,
  • TURNOVER TENANTS - zbieranie danych i przepisywanie do SCD danych o obrotach do pliku Excel; sprawdzanie poprawności wprowadzonych danych
  • Kontrola systemu zliczania klientów, zgłaszanie ewentualnych awarii, proces odzyskiwania danych (dane o dziennych spadkach)
  • Gromadzenie nowych ofert tymczasowych najemców i szczegółowa analiza atrakcyjności poszczególnych stanowisk dla klientów oraz ich niekonkurencyjności dla długoterminowych najemców i hipermarketów; wstępne negocjacje. Przygotowywanie umów i aneksów do podpisania;
  • Inne obowiązki zgodnie z zamówieniem

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoka motywacja, obowiązkowość, zaangażowanie w pracę i chęć zdobywania nowych doświadczeń oraz zdolność do pracy pod presją czasu
  • Znajomość pakietu Office

Oferujemy:

  • Prywatne ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka zdrowotna.
  • Kafeteria My Benefit
  • Przyjazna i wspierająca kultura firm
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy