Logo Pracuj.pl

Asystentka/Asystent Dyrektora Sprzedaży

ROCKWOOL PolskaO firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Koordynacja skrzynki mailowej
  • Aktualizacja raportów sprzedażowych
  • Przegotowywanie prezentacji na spotkania
  • Organizacja i rozliczanie podróży służbowych
  • Organizacja działowych spotkań sprzedażowych
  • Rozliczanie faktur działu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność i terminowość
  • Praktyczna znajomość Power Point oraz Excel
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz zaangażowanie w pracę
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Środowisko przyjazne rozwojowi osobistemu i zawodowemu,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, współfinansowanie wycieczek Klawoo - to nasz Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku),
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Darmowy dojazd do pracy

Dodatkowe informacje:

Jesteś osobą zorganizowaną, cechuje Cię dokładność i terminowość?

Dołącz do naszego zespołu i poznaj kulisy pracy w dziale sprzedaży w międzynarodowej firmie.

Praca na zastępstwo - okres ok 18 miesięcy

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

Asystentka/Asystent Dyrektora Sprzedaży, Zielona Góra