Oferta pracy

Asystentka/Asystent Dyrektora Sprzedaży

ROCKWOOL Polska

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kalendarza spotkań

  • Koordynacja skrzynki mailowej

  • Aktualizacja raportów sprzedażowych

  • Przegotowywanie prezentacji na spotkania

  • Organizacja i rozliczanie podróży służbowych

  • Organizacja działowych spotkań sprzedażowych

  • Rozliczanie faktur działu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doskonała organizacja pracy, dokładność i terminowość

  • Praktyczna znajomość Power Point oraz Excel

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz zaangażowanie w pracę

  • Wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Środowisko przyjazne rozwojowi osobistemu i zawodowemu,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, współfinansowanie wycieczek Klawoo - to nasz Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku),

  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dyżury lekarza w biurze

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Darmowy dojazd do pracy

Dodatkowe informacje:

Jesteś osobą zorganizowaną, cechuje Cię dokładność i terminowość?

Dołącz do naszego zespołu i poznaj kulisy pracy w dziale sprzedaży w międzynarodowej firmie.

Praca na zastępstwo - okres ok 18 miesięcy

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy