Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka/Asystent Dyrektora Zakładu

  • Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-05-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goodrich Aerospace Poland to firma lotnicza wchodząca w skład Dywizji Systemów Podwozi Lotniczych korporacji UTC Aerospace Systems – będącej jednym z największych producentów podwozi lotniczych na świecie. Goodrich Aerospace Poland specjalizuje się w produkcji części, podzespołów oraz podwozi lotniczych do samolotów cywilnych i wojskowych dla takich odbiorców jak: Boeing, Airbus, Bombardier, Lockheed Martin oraz Gulfstream.

    W związku z poszerzeniem bazy produkcyjnej w Polsce zakład w Tajęcinie poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie obiegiem informacji w Zakładzie,
    • przygotowanie prezentacji i niezbędnej dokumentacji na spotkania,
    • klasyfikacja i prowadzenie dokumentacji,
    • dokonywanie tłumaczeń z j. angielskiego i na j. angielski,
    • sporządzanie raportów i sprawozdań,
    • organizacja podróży służbowych,

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie/ mile widziane wyższe
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • obsługa urządzeń biurowych
    • prawo jazdy kat.B
    • wysoka kultura osobista, dyskrecja
    • lojalność
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i krajowym
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
    • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i krajowym
    • dynamiczne środowisko pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
    • pakiet socjalny, w tym karty MultiSport

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą Aplikuj

    Wszystkim zainteresowanym gwarantujemy dyskrecję oraz zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy  o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn 29.08.1997 o Ochronie Danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 283
    z późniejszymi zmianami)”