Oferta pracy

Asystentka / Asystent dz. Nieruchomości

EPCM Executive SearchO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Międzynarodowy inwestor w sektorze nieruchomości komercyjnych działający globalnie poszukuje nowej osoby na stanowisko Asystentka / Asystent dz. Nieruchomości. Firma proponuje możliwości rozwoju, pakiet socjalny - Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, etc. oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Zadania:

  • Wsparcie Managerów w dziale w codziennych obowiązkach
  • Przygotowywanie ofert, sprawozdań, raportów, prezentacji
  • Kontakt z brokerami
  • Codzienny kontakt z pracownikami i dbanie o sprawny przepływ informacji
  • Wsparcie w organizacji spotkań biznesowych
  • Wsparcie w tłumaczeniu dokumentów na wewnętrzne potrzeby firmy
  • Koordynacja obiegu dokumentów firmowych
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Kultura biznesowa i dobra organizacja pracy
  • Chęć rozwoju w branży Nieruchomości
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - Gospodarka Przestrzenna lub Geodezja
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy